ZŁA PASSA TRWA!

ZŁA PASSA TRWA!

Seniorki  mieleckiej Szóstki doznały 7 porażki z rzędu, nie wygrały w tym sezonie spotkania we własnej hali. W niedzielę mielczanki zmierzyły się z sąsiadem w tabeli zespołem Volley Toruń.  Lepsza postawa zawodniczek Szóstki w poprzednim meczu (Szóstka Mielec – Uni Opole) dawała nadzieję na walkę z bezpośrednimi rywalkami w tabeli. Niestety mecz zakończył się wygraną i to w 3 setach drużyny przyjezdnej. Sytuacja zespołu z Mielca jest bardzo trudna, zajmuje 13 miejsce w tabeli, przed nimi trudny ostatni w pierwszej kolejce spotkań rywal MKS Dąbrowa Górnicza (mecz w środę 5.12.18 o godz 18:00 SP nr 3 w Mielcu). W sobotę rozpoczyna się runda rewanżowa i trzeba mieć nadzieję, że losy mieleckiego zespołu się odmienią.

UKS Szóstka Mielec – Volley Toruń 0:3 (21:25, 13:25, 21:25)

Szóstka: Gorzkiewicz, Mikołajewska, Cur, Pfeifer-Jucha, Murdza N., Kusik, Murdza W. (libero) oraz Mich, Matejko, Daniluk, Szymańska, Krycka, Dzida , Koza (libero)

Trener Roman Murdza

II Trener Krystian Pachliński