WYGRANA Z APPGO UR RZESZÓW NA ZAKOŃCZENIE RUNDY ZASADNICZEJ

WYGRANA Z APPGO UR RZESZÓW NA ZAKOŃCZENIE RUNDY ZASADNICZEJ

W ostatnim meczu rundy zasadniczej mielecka Szóstka pokonała APPGO UR Rzeszów 3:0. Podopieczne Romana Murdzy pierwszego i drugiego seta wygrały na przewagi. Pomimo prowadzenia w początkowej fazie obu setów , później oddawały punkty przeciwnikowi popełniając liczne błędy. W trzecim secie na boisku zameldowały się juniorki, które w ubiegłym tygodniu zapewniły sobie grę wśród 8 najlepszych drużyn w Polsce. Zaprezentowały się naprawdę fajnie, widać było, że bawią się grając w siatkówkę. Ciekawe kombinacje w ataku, mocna zagrywka oraz punktowy blok, tak zagrała nasza młodzież.. Nawet, jak coś nie wyszło to z uśmiechem na ustach poprawiały to w następnej akcji. Po fazie zasadniczej mielczanki uplasowały się na 2 pozycji i już w najbliższy sobotę zagrają na wyjeździe z Jedynką Siewierz.

UKS Szóstka Mielec – APPGO UR Rzeszów 3:0 (30:28, 27:25, 25:18)

UKS Szóstka Mielec: Kusik, Cur, Szymańska, Murdza Natalia, Mich, Mikołajewska, Murdza Wiktoria (libero) oraz Babś, Gorzkiewicz, Daniluk, Krycka, Raszek, Pykosz, Koza (libero)
Trener Roman Murdza