WYGRANA NAD EKIPĄ Z JAROSŁAWIA!!!

Podopieczne trenera Roman Murdzy czekały dłużej na rozpoczęcie 2 ligowego sezonu, ale zaczęły pięknie, od wygranej nad zespołem San-Pajda Jarosław 3:0.
W pierwszych dwóch setach przewaga mieleckiej Szóstki . Bardzo dobrze spisały się „Nowe Nabytki” Szóstki. Ze środka punktowały Agnieszka Cur i Sylwia Kusik , Ola Mich razem z Natalią i Wiktorią Murdza trzymała przyjęcie. Ela Szymańska dokładnie obsługiwała swoje koleżanki, które mimo wysokiego jarosławskiego bloku zdobywały punkty. Ciekawymi kombinacjami w ataku pokazały się Dominika Mikołajewska oraz Agnieszka Cur. Zespół z Mielca był i jest zespołem bardzo dobrze grającym w polu, a prym w tym wiedzie nasza libero Wiki Murdza. W trzecim secie zawodniczki z Jarosławia prowadziły 11:6 , by po chwili przegrywać 11:13. Kolejne 2-3 punkty dla San-Pajdy i … znów Szósteczka przejęła inicjatywę wygrywając seta do 22 i cały mecz 3:0
Gratulacje dla dziewczyn i Trenera za ciekawe widowisko i oczywiście wygraną!!!