WYGRANA MŁODZICZEK W 2 KOLEJCE FAZY FINAŁOWEJ!

W dniu wczorajszym młodziczki UKS SMS Szóstki Mielec rozegrały drugą kolejkę spotkań rundy finałowej. W meczach wyjazdowych rozgrywanych w Tyczynie zmierzyły się ze Spartą Rzeszów oraz DAS Kępa Dębica. Obydwa mecze podopieczne Anny Wojtas wygrały po 2:0. W pierwszym meczu nie dały szans zespołowi z Dębicy. Bardzo dobra gra szczególnie w polu zagrywki , do tego punkty z ataku oraz bardzo staranna gra w przyjęciu i obronie pozwoliła na uzyskanie przewagi i wygranie obu setów. W drugim meczu pierwszy set wygrały mielczanki do 19, jednak w drugim secie wkradło się wiele nerwowości, jednak najważniejsze jest to , że pomimo wielu przeciwności, mielecki zespół zdołał się „zebrać” i wygrać tego seta do 24. Na słowa pochwały zasługuje cały zespół, każda z dziewczyn dołożyła cegiełkę do wygranej, zdobyła kolejne doświadczenie 🙂, które będzie procentować w dalszej grze.

UKS SMS Szóstka Mielec – DAS Kępa Dębica 2:0 (25:11, 25:20)
UKS SMS Szóstka Mielec – MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:19, 26:24)

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Warchałowska, Pietruszka, Oparowska, Zietek, Kosińska, Wojtas (libero), Mokrzycka (libero) oraz Juszczyk, Czerw, Pyzikiewicz, Dudajek, Borsuk, Marzec