UDANY START MŁODZICZEK SZÓSTKI!

UDANY START MŁODZICZEK SZÓSTKI!

Bardzo dobrze rozpoczęły sezon młodziczki UKS SMS Szóstki Mielec. Odniosły one komplet zwycięstw pokonując po 2:0 Vega Stalowa Wola oraz UKS Zaleszany. O ile podopieczne Grzegorza Cibickiego pewnie pokonały zespół z Zaleszan , to z zespołem ze Stalowej Woli stoczyły bardzo wyrównaną walkę. O wygranej zdecydowały bardzo dobre zagrywki Joasi Moryto oraz poprawne rozegranie Martyny Jamróz, a w grze obronnej i przyjęciu bardzo dobrze uzupełniały się obie mieleckie libero Dominika Salach oraz Patrycja Surman . Mielczanki zagrały poprawnie z małą ilością błędów własnych.

UKS SMS Szóstka Mielec: Miłoś, Radoń, Moryto, Janów, Jamróz, Kosińska, Surman (Libero), Salach (Libero) oraz Kmiecińska, Ziętek, Smykla, Woźniak, Sokołowska, Barnat

UKS SMS Szóstka Mielec – Vega Stalowa Wola 2:0 (25:21, 26:24)
KPS Nowa Dęba – Vega Stalowa Wola 0:2 (7:25, 10:25)
KPS Nowa Dęba – UKS Zaleszany 0:2 (14:25, 15:25)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Zaleszany 2:0 (25:14, 25:9)