SZÓSTKA MIELEC ZDEKLASOWAŁA MKS V LO RZESZÓW

SZÓSTKA MIELEC ZDEKLASOWAŁA MKS V LO RZESZÓW

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyły niedzielne spotkanie z MKS V LO Rzeszów juniorki UKS SMS Szóstka Mielec. Mielczanki nie pozostawiły złudzeń , kto jest liderem grupy i były lepsze od rywalek w każdym elemencie. Wygrane pierwsze 2 sety do 9 i 8 potwierdzają różnicę miedzy zespołami, w trzecim trener Roman Murdza dokonał szeregu zmian , wkradło się rozluźnienie i stąd wygrana, ale już do 19. Wszystkie zawodniczki, które były zgłoszone do meczu miały okazję zaprezentować się na parkiecie.

UKS SMS Szóstka Mielec: Babś, Daniluk, Gorzkiewicz, Krycka, Pykosz, Raszek, Koza (libero) oraz Czebiera, Gomułka, Konieczny Alicja, Konieczny Agnieszka, Płaszewska, Węgrzyn, Maczuga (libero)
Trener Roman Murdza

UKS SMS Szóstka Mielec – MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:9, 25:8, 25:19)