Spotkanie z Ministrem

Spotkanie z Ministrem

W dniu 05 maja na zaproszenie Posłanki PO Krystyny Skowrońskiej oraz w związku z prowadzona Kampanią Ministerstwa „Stop zwolnieniom z Wf-u”, gościł w Mielcu Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat. Towarzyszyli mu przedstawiciele władz miasta i powiatu mieleckiego- wiceprezydent Bogdan Bieniek, wicestarosta   Andrzej Bryła, przewodniczący Rady Powiatu- Henryk Niedbała, Dyrektor Gabinetu Ministra Diana Dębowczak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Arkadiusz Gałkowski. Goście obejrzeli min. pokazowy trening  zawodniczek UKS Szóstka Mielec   podopiecznych Anny Wojtas – I klasy Gimnazjum SMS Mielec oraz Beaty Cetnar  klasy Ve Szkoły Podstawowej nr 6. Zarówno Szkołę Podstawową nr 6 , jak i  Szkołę Mistrzostwa Sportowego   można stawiać za wzór innym placówkom, gdyż zajęcia WF  cieszą się dużym zainteresowaniem, a zwolnień jest naprawdę niewiele.