Siatkarki z SP 6 zdominowały zawody w Lekkiej Atletyce

Siatkarki z SP 6 zdominowały zawody w Lekkiej Atletyce
Tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce zostały zdominowane przez uczennice klasy VIe siatkarskiej SP 6 w Mielcu, na co dzień zawodniczki UKS Szóstki Mielec. Zawody, będące Finałem Powiatowym, odbyły się na obiektach LKS Mielec i miały za zadanie wyłonić reprezentantów naszego powiatu na Finały Wojewódzkie, które odbędą się w Rzeszowie 30 września. Szeroka reprezentacja SP 6, złożona głównie z siatkarek i pływaków nie dała większych szans zawodniczkom pozostałych szkół i na finały do Rzeszowa pojedzie aż w 7-mio osobowym składzie ( + Kacper Walczak 60 m) Opiekunowie- Joanna Rusek i Agnieszka Gliwa.
Wyniki:
Skok w dal:
1. Laura Duszkiewicz SP 6 Mielec
2. Karolina Cichońska  SP 3 Mielec
3. Weronika Nycek SP 6 Mielec
5. Aleksandra Kędra SP 6 Mielec
Rzut piłeczką palantową:
1. Katarzyna Chrabąszcz SP 6 Mielec
2. Amelia Knap SP Tuszyma
3. Liwia Działowska SP 6 Mielec
5. Salach Kinga SP 6 Mielec
Bieg 600 m:
1. Paulina Patuszyńska SP Malinie
2. Karolina Kubik SP 6 Mielec
3. Patrycja Rusek SP 6 Mielec
pozostałe wyniki na www.powiatowyszs.mielec.pl
thumb thumb (5) thumb (3) thumb (2)