PORAŻKA KADETEK, WYGRANA JUNIOREK!

Kadetki UKS SMS Szóstka Mielec doznały porażki w meczu wyjazdowym z MKS V LO Developres Rzeszów 0:3 (18:25, 22:25, 21:25). Jest to pierwsza porażka podopiecznych Grzegorza Cibickiego w rundzie finałowej.

UKS SMS Szóstka Mielec: Janów , Jamróz, Miłoś, Wolanin, Moryto, Murdza, Hochołowska, Surman (libero), Salach (libero) oraz Wożniak, Radoń, Kotwica, Sokołowska, Gołąb

Natomiast grające w Jarosławiu juniorki rozprawiły się w trzech setach z drużyną San-Pajda Jarosław. Po dwóch wygranych przez mielczanki setach, najtrudniejszy, jak się okazało był 3 set. Mielczanki przegrywały już 14:20, trener Pachliński dokonał zmiany na pozycji rozgrywającej , w miejsce Gorzkiewicz weszła Karolina Hochołowska, która uspokoiła grę i Szóstka wygrała tę partie 25:22 i całe spotkanie 3:0. Bardzo dobrze do mieleckiego zespołu wprowadziła się Martyna Dzida, która zdobyła największą liczbę punktów. MVP spotkania została Ewelina Gomułka.
Trener pochwalił swoje zawodniczki za grę w zagrywce, obronie oraz na kontrze. Mielczanki zajmują 2 pozycję w tabeli, mając tyle samo punktów co prowadzący MKS Łańcut, jednak o 1 seta straconego więcej (Mielec 4 , Łańcut 3)

UKS SMS Szóstka Mielec: Gorzkiewicz, Węgrzyn, Gomułka, Dzida, Wojtowicz, Kantor, Koza (liber) oraz Hochołowska

San-Pajda Jarosław – UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)