Poprad zwyciężył w mieleckim turnieju

Poprad zwyciężył w mieleckim turnieju

W dniach 12-13.09 odbył się kolejny sprawdzian mielczanek przed II ligą. Tym razem UKS grał „u siebie” z zespołami: Poprad Stary Sącz, AGH Kraków, oraz mieleckimi kadetkami Grzegorza Cibickiego.

Wyniki:

UKS Szóstka Mielec I ( II liga) – UKS Szóstka Mielec II (kadetki) 3:0

UKS Szóstka Mielec I – Poprad Stary Sącz 1:2

UKS Szóstka Mielec II – AGH Kraków 0:3

AGH Kraków – Poprad Stary Sącz 1:2

UKS Szóstka Mielec II –  Poprad Stary Sącz 1:2

UKS Szóstka Mielec I – AGH Kraków 2:1

Ciekawy sprawdzian z dwoma nowymi zespołami drugiej ligi. Rozegraliśmy kolejne mecze w ciągu jednego dnia i okazało się ze zespół jest fizycznie dobrze przygotowany do sezonu. Jednak w taktyce potrzeba jeszcze pracy, ponieważ zdarzają się błędy i przestoje, które trzeba wyeliminować, aby w meczu za dwa tygodnie z Tarnowem obyło się bez wpadek. Chce przypomnieć, że mecz inauguracyjny odbędzie się (na prośbę drużyny z Tarnowa) na mieleckiej hali o nietypowej godzinie- 13:30 (z powodu meczu piłkarzy ręcznych o 18.00). Serdecznie zapraszamy! –  skomentował Roman Murdza