PIĘKNY JUBILEUSZ ROMANA MURDZY!

PIĘKNY JUBILEUSZ ROMANA MURDZY!

Przed sobotnim meczem siatkarek miała miejsce bardzo miła uroczystość.
40 lecie pracy trenerskiej obchodził Trener mieleckiej drużyny ROMAN MURDZA !!!

To on jest ojcem największych sukcesów mieleckiej siatkówki, to On wprowadził naszą Szósteczkę do II, a następnie I ligi. Z młodzieżą pracy się nie boi.😊 Z juniorkami 3 sezony po rząd awansował do turnieju finałowego. W jego pracy szkoleniowej przewijały się kluby z Radomia, Warszawy , Piły, Poznania, Biłgoraja, ale sercem zawsze był i jest z Mielcem.
40 letnią pracę Trenera Romana Murdzy uhonorowali Pełniący obowiązki Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos wraz z kierownikiem Biura Sportu i Promocji Krzysztofem Urbańskim, Zdzisław Nowakowski, Bogdan Bieniek, Andrzej Bryła – ugrupowanie Nasz Mielec, Robert Dworak – Prezes Zarządu Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, Teresa Ciszek-Dyrektor Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego, Dominik Jamróg – przedstawiciel Kibiców no i oczywiście Beata Cetnar -Prezes UKS Szóstka Mielec oraz same zawodniczki.
Upominki dla Romana Murdzy ufundowały również firmy Targum oraz Xerima. Natomiast dziewczęta z Akademii Siatkówki, uczennice Szkoły Podstawowej nr 6 wykonały dla Trenera Murdzy przepiękną oznakę 40 lecia pracy trenerskiej. Oczywiście był tort , życzenia od współpracowników, kolegów oraz sympatyków siatkówki.
Dziękujemy trenerze za te wspólne lata i życzymy Panu i sobie kolejnych wspaniałych sukcesów!!!