PEWNE ZWYCIĘSTWO SZÓSTKI Z APPGO UR RZESZÓW

PEWNE ZWYCIĘSTWO SZÓSTKI Z APPGO UR RZESZÓW

Seniorki mieleckiej Szóstki nie dały szans zawodniczkom APPGO UR Rzeszów, wygrywając z nimi 3:0. W żadnym z setów ani na moment nie było strachu o wynik. Pewny atak, ofiarna gra w obronie  oraz skuteczny atak i zagrywka to walory naszej drużyny. W meczu nie zagrała  kontuzjowana Natalia Murdza, która jak przystało na kapitana była z zespołem i w razie konieczności gotowa do wejścia na boisko. W 1 kolejce rundy rewanżowej rozpoczynającej się w środę Szóstka  pauzuje  ,  nasze dziewczęta zagrają już w sobotę na trudnym terenie wicelidera tabeli San-Pajda Jarosław (sobota 9.12.2017 godz 16:00)

APPGO UR Rzeszów – UKS Szóstka Mielec 0:3 (15:25, 19:25, 20:25 )

UKS Szóstka Mielec: Szymańska, Babś, Cur, Mikołajewska, Mich, Krycka, Murdza (libero) oraz Kusik, Gorzkiewicz, Raszek, Daniluk, Pykosz, Murdza N. , Koza (libero)