Obóz w Zawoi zakończony

Obóz w Zawoi zakończony

Z wczorajszym dniem (20.08.14 r.), zakończył się obóz sportowy klubu UKS Szóstka Mielec. W pierwszy dzień każdy Trener dopasował swój plan treningowy do swojej grupy wiekowej. Dziewczyny ciężko trenowały na hali sportowej,

DSCF9842

wychodziły w góry,

DSCF9960

seniorki dodatkowo ćwiczyły na siłowni, oczywiście nie zabrakło  tradycyjnego grilla,

DSCF0029

technicznych odbić, dużo wylanego potu,

DSCF9915

zabaw,oraz sparingu seniorek z kadetkami.

DSCF0153

 

W środku obozu, zaszczycił swoją obecnością  dyrektor SMS-u, Zbigniew Hariasz, Natomiast w ostatnie 3 dni przyjechała Pani Prezes Klubu Beata Cetnar, oprócz uczestnictwa w treningach i sparingu między seniorkami i kadetkami,  zaliczyła w ostatnim dniu z seniorskim zespołem górę Barankową.

DSCF0193

Oczywiście, jak przystało na obóz sportowy, dziewczyny miały robione sprawdziany wydolnościowe…

DSCF0126

i jak co roku uciekły z treningu 🙂

DSCF0102

 

Na szczęście obóz przebiegł bez  żadnej kontuzji. Seniorki zakończyły obóz corocznym „małym” wierszykiem

wiersz

i w przyjemnej atmosferze Szóstka wróciła do domu.

DSCF0230