NO TO ZACZYNAMY !

NO TO ZACZYNAMY !

Od czwartku na obozie zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Staszowie przebywają zawodniczki mieleckiej Szóstki, Młodziczki trenują pod bacznym okiem Anny Wojtas oraz Anny Skucińskiej , natomiast kadetkami opiekują się Grzegorz Cibicki, któremu pomaga Barbara Pikusa. Piękna sala Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie jest miejscem , gdzie mielczanki spędzają bardzo dużo czasu przygotowując się do nowego sezonu, natomiast pyszne jedzonko oraz wygodne warunki do odpoczynku między treningami zapewnia Hotel Lord. Młodziczki odwiedziły również tutejszy kryty basen, szalejąc na zjeżdżalniach ze swoimi trenerkami, a kilka dziewczyn podjęło trud pokonania 6 basenów, aby zjeść lody ufundowane przez Panią Anię Skucińską.
Humory dopisują, chyba dobrze i szybko się tu śpi, bo mniej godzin snu potrzebują dziewczyny na regenerację 🙂