MŁODZICZKI Z KOMPLETEM PUNKTÓW!

MŁODZICZKI Z KOMPLETEM PUNKTÓW!

Dwie wygrane zanotowały młodziczki UKS SMS Szóstka Mielec. W Zaleszanach pokonały po bardzo zaciętym pojedynku UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:23, 26:24), tym samym rewanżując się za porażkę w pierwszym spotkaniu obu drużyn (30.09.18 w Nowej Dębie). W drugim spotkaniu pokonały gospodarza turnieju UKS Zaleszany 2:0 (25:7, 25:9). Trenerka Anna Wojtas wprowadziła do gry wszystkie swoje zawodniczki , a co najważniejsze, każda z nich wniosła coś dobrego do gry i pokazała, że jest przydatna do zespołu. Bardzo dobrze zaprezentowała się mielecka Szóstka szczególnie w grze na siatce oraz zagrywce. Oczywiście wiele pracy przed drużyną, ale za dobrą postawę należy się pochwała😃. Brawo dziewczyny , tak trzymać!

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Juszczyk, Pietruszka, Oparowska, Dudajek, Warchałowska, Kosińska, Ziętek, Wojtas (libero), Mokrzycka (libero),Marzec, Borsuk, Pyzikiewicz

Trener Anna Wojtas