MŁODZICZKI SZÓSTKI Z WYGRANYMI W DĘBOWCU!

Kolejną serię spotkań w ramach ligi młodziczek rundy finałowej rozegrały zawodniczki UKS SMS Szóstka Mielec. W Dębowcu spotkały się z zespołami UKS MOSiR Jasło oraz UKS Dębowiec. Oba mecze wygrały Mielczanki. W meczu z UKS MOSiR Jasło po pierwszym wygranym do 23 secie, drugiego mielczanki oddały praktycznie bez walki do 15. Ostra reprymenda trenera Cibickiego poskutkowała i postawa mielczanek była zdecydowanie lepsza , skuteczniejsza gra w bloku i zagrywce i w efekcie wygrany decydujący set 15:11.
W drugim spotkaniu z gospodarzem turnieju mielecki team zagrał bardzo konsekwentnie i skrupulatnie wykorzystywał błędy przeciwnika. Wygrał spotkanie w dwóch setach 25:15 i 25:21. Udany debiut zaliczyła Irmina Wolanin.

UKS SMS Szóstka Mielec: Murdza, Miłoś, Janów, Jamróz, Moryto, Radoń, Surman (libero), Salach (libero) oraz Woźniak, Wolanin, Kmiecińska, Smykla, Ziętek, Barnat