MŁODZICZKI SZÓSTKI WICEMISTRZEM PODKARPACIA!

MŁODZICZKI SZÓSTKI WICEMISTRZEM PODKARPACIA!

Podopieczne Grzegorza Cibickiego zakończyły rundę finałowa w lidze młodziczek dwoma zwycięstwami. W Jarosławiu pokonały zespoły San-Pajda Jarosław oraz Karpaty Krosno po 2:0. Szóstka uplasowała się na drugiej pozycji w tabeli, pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki MKS V LO Rzeszów, natomiast trzecie miejsce premiowane również awansem do Ćwierćfinału wywalczyły zawodniczki Vega Stalowa Wola.
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek, zostanie rozegrany w dniach 28-29.04.2018 . W grupie 1 zagrają I miejsce Łódzkie , II miejsce Podkarpackie (UKS SMS Szóstka Mielec), III miejsce Świętokrzyskie , I Świętokrzyskie (gospodarz), II Małopolskie, III Łódzkie
Natomiast V LO Rzeszów będzie gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego w grupie 2 , w której zagra również Vega Stalowa Wola.

GRATULUJEMY DZIEWCZYNOM I TRENEROWI, JEDNOCZEŚNIE ŻYCZĄC DALSZYCH UDANYCH WYSTĘPÓW!