MŁODZICZKI SZÓSTKI W ZAGRAJĄ W GRUPIE FINAŁOWEJ

MŁODZICZKI SZÓSTKI W ZAGRAJĄ W GRUPIE FINAŁOWEJ

W niedzielę zaprezentowały się po raz pierwszy w Mielcu młodziczki UKS SMS Szóstki Mielec. Debiut wypadł bardzo dobrze, mielczanki wygrały dwa spotkania po 2:0 i zapewniły sobie grę w grupie finałowej. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonały KPS Nowa Dęba (25:18, 25:15), natomiast w drugim po pięknej walce na przewagi wygrały z drużyną Vega Stalowa Wola (26:24, 28:26). Bardzo trudna zagrywka, ambitna gra w polu (kilka „siniaków” jest nabitych na łokciach i kolanach 🙂 ) oraz coraz pewniejsza gra na siatce pozwoliło na wygranie meczów. Do turnieju finałowego w którym zmierzy się 9 najlepszych zespołów z Podkarpacia z grupy 3 awansował już zespół KPS Nowa Dęba oraz UKS SMS Szóstka Mielec, o 3 miejsce premiowane awansem zagrają (18.11.2018 w Niwiskach ) Niwa Niwiska oraz Vega Stalowa Wola.
Brawo dziewczyny!

Bardzo dziękujemy Paniom nauczycielkom z SMS Mielec Józefie Wyzga, Elżbiecie Żuchowskiej Pezda oraz Agnieszce Wyzga za wspieranie dziewczyn , kibicom za wspaniały doping , szczególnie klubowi kibica oraz kadetkom Irminie, Dominice, Nadii i Asi💪👏

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Juszczyk, Oparowska, Pietruszka, Dudajek, Warchałowska, Kosińska, Ziętek, Wojtas (libero), Mokrzycka (libero) oraz Pyzikiewicz, Marzec, Chomenko, Czerw, Borsuk, Ziółkowska

Trener Anna Wojtas