MŁODZICZKI PO WYJEŹDZIE DO NOWEJ DĘBY

MŁODZICZKI PO WYJEŹDZIE DO NOWEJ DĘBY

03.03.2019 młodziczki wracają z Nowej Dęby z wynikami: UKS Szóstka Mielec – MOSiR Stalowa Wola 2:1 (12:25, 26:16, 15:8) oraz UKS Szósta Mielec – KPS Nowa Dęba 0:2 (23:25, 14:25).
Pierwszy mecz ze Stalową Wolą rozpoczęła Szóstka bez kontuzjowanej Martyny Pietruszki. Pierwszego seta przegrywamy do 12. Natomiast w drugim secie mielczanki prezentują się dużo lepiej. Trudna zagrywka w wykonaniu Dominiki Warchalowskiej, Kamili Kosinskiej , Patrycji Sitnik, Marysi Oparowskiej oraz czujna gra na siatce Zuzi Ziętek przynosi efekty punktowe. I w konsekwencji wygrywamy set do 16. Tie break należy do zawodniczek z Mielca , które od początku obejmują prowadzenie i nie poddają się do ostatniej piłki.W drugim meczu mielczanki rozluźniają się, po wygranej i pomimo starań ulegają zawodniczkom z Nowej Dęby 0:2 .

Trener Anna Wojtas wykorzystała do gry wszystkie swoje zawodniczki a każda z nich wniosła cos pozytywnego do gry. Na słowa pochwały obok wyżej wymienionych zawodniczek zasługuje libero Wiktoria Chomenko, która dobrze wykonywała powierzona rolę i ma nawet na swoim koncie zdobyty punkt.
Skład: Sitnik, Dudajek, Kosińska, Ziętek, Marzec, Oparowska, Wojtas (libero) oraz Warchalowska, Borsuk, Czerw, Pyzikiewicz, Juszczyk, Ziółkowska.