LIGA MŁODZICZEK:PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY

LIGA MŁODZICZEK:PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY

Od jednej porażki i jednego wygranego meczu rozpoczęły swój sezon młodziczki UKS SMS Szóstki Mielec. W pierwszym meczu z Niwa Niwiska mielczanki były tak spięte (dla znakomitej większości dziewczyn był to pierwszy mecz ” szóstkami”, do tej pory grały mini siatkówkę), że nie były w stanie pokazać swoich umiejętność. Z czasem nerwy puszczały i gra zaczynała wyglądać dużo lepiej. Mecz z Zaleszanami to już inny obraz mieleckiego zespołu. Radość, pewniejsze ataki , trudna zagrywka, oraz lepsza gra w obronie pozwoliły na pokonanie rywalek. Oczywiście jeszcze bardzo dużo pracy przed naszymi dziewczynami, ale liczy się zaangażowanie, zespołowość, systematyczność a to wszystko te dziewczęta mają. W oczach trenerki Anny Wojtas cała 16 osobowa ekipa zasłużyła na pochwałę, jedne ze grę , drugie za wsparcie drużyny podczas meczów, tworząc razem fajny , uzupełniający się kolektyw.

Po pierwszej kolejce spotkań Szóstka zajmuje 2 miejsce w grupie 3, a pierwsze KPS Nowa Dęba, która pokonała zarówno Niwa Niwiska oraz UKS Zaleszany 2:0

Za tydzień kolejne dwa spotkania , tym razem w Stalowej Woli.

UKS SMS Szóstka Mielec- UKS Niwa Niwiska 0:2 (19:25, 23:25)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Zaleszany 2:0 (25:16, 25:14)

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Juszczyk, Oparowska, Warchałowska, Pietruszka, Kosińska, Zietek, Wojtas (libero), Dudajek, Pyzikiewicz, Marzec, Czerw, Chomenko, Borsuk, Ziółkowska, Mokrzycka (libero)
Trener Anna Wojtas