LIGA MŁODZICZEK:LIDER POKONANY!

W dniu wczorajszym kolejny turniej w rundzie finałowej rozegrały młodziczki UKS SMS Szostki Mielec. Na własnym parkiecie zmierzyły się z zespołami Karpaty Krosno oraz San Pajda Jarosław. Pierwszy mecz z Karpatami mielczanki nie mogą zaliczyć do udanych. Przegrały 0:2 i można napisać, że się odbył. Za to drugie spotkanie przyniosło wiele emocji. Pierwszy set wygrały mielczanki 25:22. Podrażnione przegranym setem jarosławianki pokazały, że to one myślą o wygraniu spotkania , wygrywając tego seta do 10. Jednak konsekwentna gra mieleckiego zespołu w zagrywce , kończący atak, ale przede wszystkim gra o każdy punkt to elementy dzięki którym set nr 3 zapisał się na koncie podopiecznych Anny Wojtas.
„Szkoda pierwszego meczu z Krosnem, gdyby dziewczyny zagrały tak jak z Jarosławiem to spokojna byłabym o wynik. Cóż dzisiaj cieszymy się z punktów i 2 pozycji w lidze młodziczek” – powiedziała Trenerka mieleckiego zespołu.

Gorące podziękowania dla wiernego kibica Dominika, Pań uczących w SMS Mielec Józefie Wyzga, Elżbiecie Żuchowskiej-Pezda , Agnieszce Wyzga , rodziców oraz sympatyków siatkówki za wspaniały doping !!!

UKS SMS Szóstka Mielec – Karpaty Krosno 0:2 (17:25, 20:25)
Karpaty Krosno- San Pajda Jarosław 0:2 (21:25, 14:25)
UKS SMS Szóstka Mielec – San Pajda Jarosław 2:1 (25:22, 10:25, 15:12)

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Dudajek, Warchałowska, Ziętek, Kosińska, Pietruszka, Oparowska, Wojtas (libero), Mokrzycka (libero) , Borsuk, Pyzikiewicz, Czerw, Juszczyk, Chomenko, Marzec, Ziółkowska