KTO? Z KIM? GDZIE?

KTO? Z KIM? GDZIE?

2 liga
Już jutro, wielkie starcie KS Marba Sędziszów Młp – UKS Szóstka Mielec!

W pierwszym meczu mielecka Szóstka uległa drużynie z Sędziszowa 1:3. Była to pierwsza z dwóch dotychczasowych porażek Szóstki, natomiast Marba schodziła z parkietu pokonana sześciokrotnie. Mielczanki zapewne będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i dopisać do swojego konta kolejne punkty, ale będzie o nie zapewne ciężko. Jedno jest pewne kibiców czeka zacięty, pełny efektowych zagrań mecz . Życzymy naszym dziewczynom POWODZENIA!

KS Marba Sędziszów – UKS Szóstka Mielec
10.02.2018 godz 15:00

Liga Kadetek

Gospodyniami przedostatniej kolejki spotkań w lidze kadetek będzie min. mielecka Szóstka, która podejmować będzie MKS Łańcut. Przeciwnik niezwykle wymagający, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli. Jednak trzeba stanąć i walczyć, a wtedy wynik jest sprawą otwartą. Walczymy dziewczyny!

UKS SMS Szóstka Mielec – MKS Łańcut 10.02.2018 godz. 10:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu, ul. Żeromskiego 30

Liga Młodziczek

Podopieczne Grzegorza Cibickiego rozegrają wyjazdowe spotkania w Dębowcu. Zmierzą się tam z gospodarzem UKS Dębowiec oraz UKS MOSiR Jasło. Oba zespoły są wyżej notowane w tabeli, ale wiadomo, że potrafią nasze dziewczyny walczyć i zdobywać punkty nawet na najtrudniejszym terenie.

Turniej rozpoczyna się w niedzielę 11.02.2018 o godz. 10:00, Mielczanki grają 3 i 4 mecz