KTO? GDZIE? KIEDY?

KTO? GDZIE? KIEDY?

W sobotę kadetki UKS SMS Szóstki Mielec czeka wyjazd do Stalowej Woli , gdzie zmierzą się z UKS Zaleszany oraz gospodarzem Vega MOSiR Stalowa Wola.W pierwszych spotkania mielczanki pewnie pokonały swoje rywalki z Zaleszan i Stalowej Woli (2:0) , miejmy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej.

Seniorki UKS Szóstki Mielec powalczą o ligowe punkty z Jokerem Mekro Energoremont Świecie. Po dość niespodziewanym zwycięstwie w Tarnowie , podopieczne trenera Romana Murdzy chcą pójść za ciosem i walczyć o kolejne punkty. Rywal naszych dziewczyn w ostatniej kolejce pokonał u siebie zespół Mazovii 3:0 i zajmuje 6 miejsce w lidze (Mielec miejsce 9). Jednak życie uczy aby na tabele nie patrzyć i grać najlepiej jak się umie, a Nasze dziewczyny grać potrafią i niejednokrotnie to pokazywały.
Sobota 27.10.2018 godz 17:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu ul. Żeromskiego 30

Natomiast w niedzielę młodziczki Szóstki zagrają w Zaleszanach. Przeciwniczkami mielczanek będą zawodniczki Niwy Niwiska oraz UKS Zaleszany. W meczach rozpoczynających rywalizację ligi młodziczek zespół z Mielca pokonał UKS Zaleszany 2:0, ale uległ Niwa Niwiska w tym samym stosunku. Życzymy powodzenia naszym młodziczkom i kolejnych zwycięstw!

W niedzielę w Mielcu zagrają również juniorki UKS SMS Szóstka Mielec. Rywal bardzo wymagający MKS San-Pajda Jarosław, ale ….nie znaczy, że nie można wygrać! Pozytywne nastawienie do walki i ambicja jest więc wynik jest sprawą otwartą.
28.10.2018 godz 10:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu ul. Żeromskiego 30

Zapraszamy!!!