KTO? GDZIE? KIEDY?

KTO? GDZIE? KIEDY?

W rozgrywkach młodzieżowych , w lidze juniorek mielecka Szóstka podejmować będzie zespół KSZO Ostrowiec Św. W pierwszej kolejce Ostrowiec przegrał z zespołem MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3, natomiast mielczanki po zaciętej walce , przegrywając już 0:2 , zdołała pokonać zespół MKS Łańcut II 3:2. Kadetki rozegrały w poprzednim tygodniu awansem mecz z Kępą Dębica i teraz weekend mają wolny. Młodziczki natomiast w sobotę wyjeżdżają na turniej do Chobrzan, w którym uczestniczyć będzie 6 zespołów: Piątka Sandomierz, KSZO Ostrowiec Św. , Avia Świdnik, KPS Nowa Dęba, UKS SMS Szóstka Mielec i gospodarz turnieju ULKS Chobrzany. Granie, granie , granie to coś czego tym dziewczętom najbardziej potrzebna, aby zdobyć doświadczenie, pewność i wykształtować „boiskowe cwaniactwo”.