KTO? GDZIE? KIEDY?

KTO? GDZIE? KIEDY?

Sezon rozgrywkowy rozpoczynają również kadetki i młodziczki !
Podopieczne Grzegorza Cibickiego czekają wyjazdowe spotkania do Łańcuta, gdzie zmierzy się z zespołami San-Pajda Jarosław oraz gospodarzem MKS Łańcut. Do drużyny, która walczyła w finałach Mistrzostw Polski dołączyła Aleksandra Hochołowska (DAS Kępa Dębica) Natomiast młodziczki , które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w lidze zagrają w Nowej Dębie z UKS Niwa Niwiska oraz UKS Zaleszany. Zespół prowadzony przez Annę Wojtas ma w swoich szeregach Kamilę Kosińską, Zuzannę Ziętek, które w ubiegłym roku trenowały z rocznikiem 2003 oraz zawodniczkę DAS Kępa Dębica Martyna Pietruszka, która będzie niewątpliwym wzmocnieniem zespołu. Jednak większość zespołu stanowią zawodniczki , które dopiero zaczynają grę „szóstkami”. Ambicji nie brak obu zespołom, umiejętności indywidualne są teraz tylko 🙂 należy pokazać to na parkiecie.
Powodzenia !!!