KONTROLNY MECZ KADETEK SZÓSTKI W RZESZOWIE

KONTROLNY MECZ KADETEK SZÓSTKI  W RZESZOWIE

10 września na zaproszenie trenera MKS V LO Michała Łukowicza kadetki UKS SMS Szóstka Mielec wzięły udział w meczu kontrolnym w Rzeszowie. Rywalizację stoczyły UKS SMS SZÓSTKA Mielec I i II oraz zespoły MKS V LO Rzeszów młodziczki i kadetki prowadzone przez trenerkę Małgorzatę Lic. Trenerzy umówili się na rozegranie 3 setów w każdym meczu. Wynik nie był tutaj najbardziej istotny, a styl i jej jakość gry. Zespół UKS SMS I wygrał oba mecze 2-1 i 3-0 a UKS SMS II doznał jednej porażki 1-2 , a drugie spotkanie wygrał 2-1. Był to doskonały sprawdzian dla podopiecznych Łukasza Dołowackiego . Zespół z Mielca w porównaniu do poprzedniego sezonu wystąpił z małymi zmianami ,gdyż dołączyły nowe zawodniczki.

Z powodu kontuzji w sparingu nie brała udział Liwia Działowska.

Po meczu trener Szóstki powiedział: „Jest jeszcze kilka rzeczy, które trzeba poprawić , ale jest na to czas. W zespole panuje dobra atmosfera i zdrowa rywalizacja ,co bardzo cieszy.”

UKS SMS SZÓSTKA I :

Chrabąszcz, Kij, Kantor, Bogdan, Nycek, Tomasik, Duszkiewicz libero

UKS SMS SZÓSTKA MIELEC II :

Salach, Binek, Turczyn, Smolicka, Żelazko, Kania, Walankiewicz libero, Kopeć