KADETKI SZÓSTKI TRZECIE W TARNOWIE!

KADETKI SZÓSTKI TRZECIE W TARNOWIE!

W niedzielę kadetki mieleckiej Szóstki wzięły udział w corocznym turnieju im. Katarzyna Mróz. Starowało 6 drużyn :KS Wisła Kraków, MKS Łańcut, UKS Lider Tuchów, UKS SMS Szóstka Mielec oraz gospodarz Tarnów I i II. Mielczanki pokonały po 2:0 zespoły z Tuchowa, Karkowa i Tarnowa II oraz uległy MKS Łańcut oraz Jedynce Tranów I. Podopieczne Barbary Pikusy zajęły 3 miejsce, chociaż bardzo niewiele zabrakło, aby pokonać drużynę z Łańcuta , triumfatora turnieju. Drugie miejsce przypadło Jedynce Tarnów I. Podczas turnieju trenerka dokonywała szeregu zmian, aby każda dziewczyna z 14 osobowej ekipy mogła zaprezentować się na boisku. Najlepszą zawodniczką w drużynie UKS SMS Szóstka Mielec została Liwia Działowska.

UKS SMS Szóstka Mielec: Salach, Bogdan, Turczyn, Działowska, Kantor, Nycek, Duszkiewicz (libero), Smolicka, Kania, Binek, Kopeć, Żelazko, Chrabąszcz, Walankiewicz (libero)
Trener Barbara Pikusa

Klasyfikacja końcowa

1. MKS Łańcut
2. Jedynka Tarnów I
3. UKS SMS Szóstka Mielec
4. Jedynka Tarnów II
5. UKS Lider Tuchów
6. KS Wisła Kraków