JUNIORKI POKONUJĄ KSZO OSTROWIEC ŚW.

JUNIORKI POKONUJĄ KSZO OSTROWIEC ŚW.

Juniorki Szóstki podejmowały we własnej hali zespół KSZO Ostrowiec Św. Po pierwszym dość łatwo wygranym secie, mielczanki równie łatwo …oddały drugiego seta rywalkom. Trzeci i czwarty set to prawdziwa walka, efektowne obrony, ciekawe zagrania i wiele emocji. Na szczęście to mielecki zespół cieszył się z wygranej i kolejnych punktów w lidze.

Po meczu trener Krystian Pachliński powiedział: „Cieszy wygrana, ale zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy przed nami, aby bić się z najlepszymi w lidze. W każdym elemencie możemy grać lepiej, a każdy kolejny mecz to nowe doświadczenie zarówno dla mnie jak i dla dziewczyn”.

UKS SMS Szóstka Mielec – KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:16, 15:25, 25:23, 27:25)

UKS SMS Szóstka Mielec: Węgrzyn, Gomułka, Turczyn, Bogdan, Tomasik, Wojtowicz, Salach, Kopeć, Płaszewska, Hochołowska, Binek, Pietruszka, Maczuga(libero), Walankiewicz (libero)

Trener Krystian Pachliński