Gramy dla WOŚP-u

Gramy dla WOŚP-u

W dniu 17.01.14 r., (piątek)  klasy sportowe prowadzone przez trenerkę Beatę Cetnar i młodziczki SMS UKS Szóstki Mielec- podopieczne trenerki Anny Wojtas rozegrały mecz, którego celem między innymi było zebranie pieniędzy  na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nauczyciele, rodzice oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego podeszli entuzjastycznie do tego przedsięwzięcia, co przełożyło się na sporą sumę pieniędzy znajdującą się w puszkach oklejonymi czerwonymi serduszkami.

Wszyscy zebrani na sali byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Zawodniczki trenerki Beaty Cetnar walczyły do ostatniego punktu, jednak starsze  koleżanki z gimnazjum wykorzystały większe doświadczenie. W spotkaniu nie chodziło o wynik, tylko o dobrą zabawę i o zebranie pieniędzy na szczytny cel. Ambitna postawa dziewcząt z obydwu zespołów udzieliła się uczniom SP nr 6 oraz SMS Mielec, którzy  głośno dopingowali swoje koleżanki. Dzieci Szkoły Podstawowej nr 6 wykonały szereg transparentów oraz afiszów promujących akcję.

Serdecznie wszystkim dziękujemy!