DOBRE WYSTĘPY MŁODZICZEK!

DOBRE WYSTĘPY MŁODZICZEK!

W sobotę w Krośnie a w niedzielę w Mielcu rozegrały swoje mecze podopieczne Anny Wojtas. W Krośnie (turniej przełożony  z 24.02.2019)  zmierzyły się z San-Pajda Jarosław oraz gospodarzem Karpatami Krosno. W pierwszym meczu  lepsze okazały się Jarosławianki pokonując mielecki zespół 2:1, natomiast w drugim pokonujemy gospodarza 2:0. Bardzo dobrze mielecki zespół spisywał się w zagrywce , a prym w tym elemencie wiodła Ola Hochołowska. Przyjęcie trzymała Dominika Salach oraz Martyna  Pietruszka, natomiast środkowe Zuzia Ziętek oraz Irmina Wolanin zadbały o blok i punkty z ataku.

W niedzielę mielczanki podejmowały na własnym parkiecie Das Kępa Dębica oraz MUKS Sparta Rzeszów. Oba spotkania młodziczki UKS SMS Szóstka Mielec zapisały na swoim koncie, wygrywając po 2:0. Trener Anna Wojtas dokonywała szeregu zmian umożliwiając grę pozostałym zawodniczkom.  Ponownie dobrze zaprezentowały się Pietruszka, Hochołowska, Salach i Ziętek, ale dołączyły do nich pozostałe dziewczyny Kosińska, Oparowska, Warchałowska, Dudajek  Pyzikiewicz oraz Wojtas.  Na boisku zameldowały się również Borsuk, Czerw, Marzec, Chomenko oraz  Mokrzycka , które może mniej grały , ale również wniosły do gry ożywienie i wiele ambicji. Troszkę słabiej zaprezentowały się w niedzielnym meczu nasze rozgrywające, ale dzięki zespołowości i wzajemnej pomocy  mamy na swoim koncie 2 wygrane. A przecież o to w tym wszystkim chodzi, aby wspierać się, pomagać i wygrywać!

San-Pajda Jarosław – UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (25:14, 19:25, 15:4)

Karpaty Krosno- UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (19:25, 23:25)

UKS SMS Szóstka Mielec – DAS Kępa Dębica 2:0 (25:9, 25:19)

UKS SMS Szóstka Mielec – MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:23, 25:16)

UKS SMS Szóstka Mielec: Sitnik, Hochołowska, Pietruszka, Kosińska, Ziętek, Wolanin, Salach (libero), Wojtas(libero) , Mokrzycka (libero), Oparowska, Warchałowska, Dudajek, Juszczyk, Czerw, Marzec , Borsuk, Pyzikiewicz, Chomenko, Ziółkowska.