MŁODZICZKI II

SKŁAD ZESPOŁU:

DSC_0108

Viktoria Surowiec           rocznik 2000

DSC_0099

Marcelina Myjak            rocznik 2000

DSC_0088

Karolina Litwin               rocznik 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0076

Aleksandra Lemiech             rocznik 2000

DSC_0104

Agnieszka Babula          rocznik 2000

DSC_0096

Małgorzata Indyk                 rocznik 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0079

Marlena Litwin                 rocznik 2000

DSC_0084

Aleksandra Bryk                rocznik 2000

DSC_0087

Julia Koza                          rocznik 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0063

Anna Czechowska            rocznik 2000

DSC_0069

Iga Płaszewska              rocznik 2000

DSC_0072

Aleksandra Chęciek           rocznik 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.  Karolina Rusek
13. Nakonieczna Joanna

TERMINARZ:

I RUNDA

  1. 06 – 10 – 2013  (Gospodarz:  SMS UKS Szóstka Mielec I)
    SMS UKS Szóstka Mielec I - KPS Nowa Dęba
    SMS UKS Szóstka Mielec II - LUKS Lider Kamień
    SMS UKS Szóstka Mielec II - KPS Nowa Dęba
    SMS UKS Szóstka Mielec I - LUKS Lider Kamień
  2. 13 – 10 – 2013 (Gospodarz: SMS UKS Szóstka Mielec II)
    SMS UKS Szóstka Mielec II - KS Wisłoka Dębica
    SMS UKS Szóstka Mielec I - MUKS Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
    SMS UKS Szóstka Mielec I - KS Wisłoka Dębica
    SMS UKS Szóstka Mielec II - MUKS Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  3. 27 – 10 – 2013 (Gospodarz: SMS UKS Szóstka Mielec I)
    SMS UKS Szóstka Mielec I – SMS UKS Szóstka Mielec II
  4. 10 – 11 – 2013 (Gospodarz: KPS SIARKA-MOSiR Tarnobrzeg)
    KPS SIARKA-MOSiR Tarnobrzeg  – SMS UKS Szóstka Mielec I
    UKS Zaleszany – SMS UKS Szóstka Mielec II
    UKS Zaleszany - SMS UKS Szóstka Mielec I
    KPS SIARKA-MOSiR Tarnobrzeg  – SMS UKS Szóstka Mielec II
  5. 17 – 11 – 2013 (Gospodarz: VEGA MOSiR Stalowa Wola II)
    VEGA MOSiR Stalowa Wola II – SMS UKS Szóstka Mielec II
    VEGA MOSiR Stalowa Wola I – SMS UKS Szóstka Mielec I
    VEGA MOSiR Stalowa Wola I – SMS UKS Szóstka Mielec II
    VEGA MOSiR Stalowa Wola II – SMS UKS Szóstka Mielec I

 

II RUNDA

  1. 24 – 11 – 2013 ( Gospodarz: LUKS Lider Kamień)
    LUKS Lider Kamień – SMS UKS Szóstka Mielec I
    KPS Nowa Dęba – SMS UKS Szóstka Mielec II
    KPS Nowa Dęba – SMS UKS Szóstka Mielec I
    LUKS Lider Kamień – SMS UKS Szóstka Mielec II
  2. 08 – 12 -2 013 (Gospodarz: KS Wisłoka Dębica)
    KS Wisłoka Dębica – SMS UKS Szóstka Mielec I
    MUKS Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec II
    MUKS Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec I
    KS Wisłoka Dębica – SMS UKS Szóstka Mielec II
  3. 15 – 12 – 2013 (Gospodarz: SMS UKS Szóstka Mielec II)
    SMS UKS Szóstka Mielec II  - SMS UKS Szóstka Mielec I
  4. 4. 12 – 01 – 2014 (Gospodarz:  SMS UKS Szóstka Mielec II)
    SMS UKS Szóstka Mielec II – UKS Zaleszany
    SMS UKS Szóstka Mielec I – KPS SIARKA MOSiR Tarnobrzeg
    SMS UKS Szóstka Mielec I – UKS Zaleszany
    SMS UKS Szóstka Mielec II -  KPS SIARKA MOSiR Tarnobrzeg
  5. 19 – 01 – 2014 (Gospodarz: SMS UKS Szóstka Mielec I)
    SMS UKS Szóstka Mielec I – VEGA MOSiR Stalowa Wola I
    SMS UKS Szóstka Mielec II – VEGA MOSiR Stalowa Wola II
    SMS UKS Szóstka Mielec II – VEGA MOSiR Stalowa Wola I
    SMS UKS Szóstka Mielec I - VEGA MOSiR Stalowa Wola II